+48 502 679 381

Staromorzysławska 2a, 62-510 Konin

+48 502 679 368

Kolska 67, Stary Konin, 62-500

24/7
czynne całą dobę

Zakład Pogrzebowy Konin Hades

Zakład Pogrzebowy Hades w mieście Konin to rodzinna działalność. Już od ponad dekady pomagamy z godnością żegnać bliskich. Załatwiamy formalności, doradzamy, wyręczamy w organizacji. Jeśli tu jesteś, zapewne potrzebujesz naszej pomocy. Wiedz proszę, iż jest nam przykro z powodu Twojej straty. Lata doświadczeń nie przytępiły naszego serca, przeciwnie, jeszcze lepiej rozumiemy potrzeby i zachowania tych pogrążonych w rozpaczy. Każdy z nas inaczej przeżywa żal. Sami też straciliśmy bliskich i wciąż pamiętamy, jak to jest. Bądź pewien, że spotkasz się z naszej strony ze spokojnym współczuciem, dyskrecją, i odpowiednim dystansem.

Dom pogrzebowy HADES

O Nas

Zakład Pogrzebowy Hades prowadzi swoją działalność w dwóch miejscach; siedziba firmy znajduje się w Koninie przy ul. Staromorzysławskiej 2a, natomiast drugi punkt mieści się w Starym Koninie przy ul. Kolskiej 67.

Firma, świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne dla różnych wiar wyznaniowych niezależnie od regionu i miejsca zgonu danej osoby. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwoliło nam zapewnić Rodzinom, które znalazły się w tej bolesnej sytuacji na bezstresowe załatwienie ceremonii pogrzebowej.

W przypadku gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila , że ktoś kochany, najbliższy twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h.

Każdy nasz klient jest traktowany w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Rodzinie osób zmarłych staramy się pomagać i jednocześnie wyręczać z prawie wszystkich formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych ,które są nieodzowną częścią zorganizowania pochówku.

Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych przez nas usług a także godne traktowanie zmarłych i szacunku w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolenie i szacunek Rodziny , dlatego staramy się aby oprawa ceremonii pogrzebowej przez nasza firmę była profesjonalna pod każdym względem.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAS

OPINIE

Zobacz opinie o naszej firmie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Konin

Biuro Stary Konin